NaujienosStraipsniai

Plastiko remontas ir pakavimo medžiagų gamyba

Įmonė SDA pakuotė gamina visų tipų pakavimo medžiagas, taip pat įmonės paslaugų spektrą papildė ir plastiko remontas.

Gaminame maišelius: maišai rūbams apvilkti, maišai rūbams apvilkti LLDPE polietileno maišeliai, maišeliai daigams, paštiniai maišeliai, maišai kaulams ir skerdienai, maišai į dėžes, lakštai dėžėms iškloti, maišai briketams, maišai granulėms, maišai kompostui, maišai padangoms, maišai rulonuose, maišai skalbiniams, maišai sėdynėms apvilkti, maišai vaisiams, daržovėms, maišeliai su kirstine rankena, maikutės formos maišeliai, maišai obuoliams, maišai rūbams apvilkti, BOPP skaidrūs maišeliai rūbams pakuoti, CPP skaidrūs lakštai, maišeliai su daug mažų skylių, maišeliai šakočiams, maišeliai bižuterijai, maišeliai dovanų rinkiniams, maišeliai kalendoriams, maišeliai konditerijai, maišeliai spaustuvėms, maišeliai su lipnia juostele, maišeliai duonai, maišeliai prieskoniams, skaidrūs traškūs maišeliai.

Plėvelių gamyba: Polietileno rankovė, polietileno rankovė su vidiniais įlenkimais, polietileno pusrankovė, polietileno juosta.

Taip pat gaminame tamprią plėvelę pakavimui Stretch – rankiniam naudojimui (skaidri), skirtą dėžių ar pavienių gaminių supakavimui į grupinę pakuotę. Taip pat dažnai naudojama didelių krovinių sutvirtinimui ant palečių, prekių apsaugojimui nuo dulkių, mechaninių pažeidimų ir pan. Standartinis išmatavimas: plotis 45cm, storis 17 mkr. Taip pat gaminame ir kitų parametrų Stretch plėvelę pagal individualius užsakovo pageidavimus. Norimus pakavimo ar laikymo maišelius ar plėveles galite užsakyti internetu, užsukę pas mus. Papildoma informacija teikiama ir internetu.

Plastiko remontas. Taip pat remontuojame, lituojame, modifikuojame bet kokį plastikinį gaminį. Jei turite gaminį kuriam trūksta detalių, mes atkuriame trūkstamas ar pamestas detales. Teikiame konsultacijas įvairiais plastiko remonto klausimais. Jei daiktas ar įrenginys labai didelis – galime atvykti pas Jus. Suteikiame garantiją savo darbams bei gaminiams. Išrašome PVM sąskaitas faktūras už suteiktas paslaugas.

Šias paslaugas atliekame Šilutėje, tačiau klientus aptarnaujame visoje Lietuvoje. Jeigu turite kokių nors klausimų – susisiekite mes mielai Jums į visus rūpimus klausimus atsakysime.