AutomobiliaiStraipsniai

Automobilių dalys – naujos ar naudotos?

Naudotos automobilių dalysAutomobilių dalys

Tikriausiai kiekvienas kas turime automobilį esame susidūrę su automobilių dalių paieška ir dilema kokias dalis rinktis – naujas ar naudotas. Kartais šį pasirinkimą apsprendžia tiesiog dalių kainų skirtumas, tačiau kartais kyla dvejonių kurios automobilių dalys kokybiškesnės? Naujos ar naudotos? Naudotos automobilių dalys dažnai būna kokybiškiau pagamintos nei tos kurios parduodamos naujų auto detalių parduotuvėse. Tačiau kainos skirtumas tarp naujų ir naudotų dalių kartais būna toks kuris nepadeda apsispręsti.

Naudotų automobilių dalių paieška

Tiems kuriems teko ieškoti naudotų automobilių dalių žino, kad norint įsigyti naudotas automobilių dalis tenka daug komunikuoti su pardavėjais kol pasiseka rasti reikiamą variantą. O jeigu dar randate dalį kitame mieste – kyla problemų prikalbinti pardavėją, kad jis sutiktų tas autodetales siųsti kurjeriu. Tačiau keičiantis laikams keičiasi ir ši rinka – po truputėlį Lietuvoje daugėja svetainių kuriose yra lengva naudotų automobilių dalių paieška su galimybe tas dalis nusipirkti keliais paspaudimais be jokio papildomo kontaktavimo su pardavėju. Daugelis dalių pardavėjų sutinka, kad jeigu detalė neatitiko lūkesčių – ją galite grąžinti ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Dėka susistemintų auto detalių sandėlių vienoje svetainėje naršydami galite rasti dalis kurias parduoda daugybė automobilius ardančių įmonių. Ir daugiau nereikia kiekvienam skambinti ir klausti ar turi detalę ir kiek ji kainuoja. Dabar detalių kainų palyginimas tampa dar paprastesnis.

Ką daryti jeigu nepavyksta rasti reikiamos detalės?

Vairuojantys kiek retesnius automobilius nei Audi, Volkswagen, BMW ar Mercedes Benz dažnai susiduria su problemomis ieškant detalių. Tuomet lieka tik apsišarvuoti kantrybe ir neprarandant vilties išsiuntinėti elektronines užklausas automobilių dalių pardavėjams nepriklausomai nuo to, kad jie nesiskelbia turintys Jūsų ieškomą detalę. Galbūt pardavėjas praradęs viltį parduoti todėl nesistengia jos reklamuoti.

Kaip įvertinti auto dalių pardavėjų patikimumą?

Norėdami išvengti el. prekybos apgaulių – rinkitės patikimus auto dalių pardavėjus arba pardavėjus kurie sutinka gauti apmokėjimą pristatymo metu taip Jūsų rizika bus minimali. Auto dalys nėra ta prekių kategoriją kuri išsiskirtų sukčių gausa, tačiau atsarga gėdos nedaro.